ZaltoVolym mlHöjd mmArtikelnummerAntalPris kr
Zalto Beer23522311801339,50
Zalto Bordeaux765240112001359,80
Zalto Burgundy960230111001370,25
Zalto Champagne220240115501349,75
Zalto Digistif140210117001298,75
Zalto Sweet Wine320230116001339,50
Zalto Universal530235113001349,75
Zalto Water400195118501310,75
Zalto White Wine400230114001339,50
Zalto Carafe No 25350175119111413,50
Zalto Carafe No 75820248119211527,50
Zalto Carafe No 1501600300119311635,50
Zalto Decanter Mystique1900185119711833,50
Zalto Decanter Axium1450204119611731,50
Zalto Spittoon 50610130510101437,50
Zalto Spittoon 2502600210610101639,50

Är du intresserad av att köpa Zaltoglas kan du göra en förfrågan via formuläret, så återkommer vi till dig.

Zaltoglas

2 + 13 =