ZaltoVolym mlHöjd mmArtikelnummerAntalPris kr
Zalto Beer23522311801299
Zalto Beer23522311812588
Zalto Beer235223118261710
Zalto Bordeaux765240112001319
Zalto Bordeaux765240112012628
Zalto Bordeaux7652401120261824
Zalto Burgundy960230111001328
Zalto Burgundy960230111012648
Zalto Burgundy9602301110261878
Zalto Champagne220240115501309
Zalto Champagne220240115512608
Zalto Champagne2202401155261770
Zalto Digistif140210117001267
Zalto Digistif140210117012524
Zalto Digistif1402101170261512
Zalto Sweet Wine320230116001299
Zalto Sweet Wine320230116012588
Zalto Sweet Wine3202301160261710
Zalto Universal530235113001309
Zalto Universal530235113012608
Zalto Universal5302351130261770
Zalto Water400195118501278
Zalto Water400195118512548
Zalto Water4001951185261578
Zalto White Wine400230114001299
Zalto White Wine400230114012588
Zalto White Wine4002301140261710
Zalto Carafe No 25350175119111297
Zalto Carafe No 75820248119211403
Zalto Carafe No 1001600300119311497
Zalto Decanter Mystique1900185119711675
Zalto Decanter Axium1450204119611579
Zalto Spittoon 50610130510101309
Zalto Spittoon 2502600210610101497

Är du intresserad av att köpa Zaltoglas kan du göra en förfrågan via formuläret, så återkommer vi till dig.

Zaltoglas

5 + 12 =